Будильник дитячий.Класичний Діаметр 8 см.
| Тип годинника | Настольний |
| Тип механізму | Кварцевий |
| Індикація часу | Стреколочна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Метал |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Висота | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴

