
Скарбничка-сейф дитяча зі звуковим і світловим ефектом 19,5*13,5*13см
530 ₴
- В наявності
+380 (67) 918-74-92
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця електронна скарбничка-сейф стане прекрасним подарунком будь-якій людині, яка хоче трохи піднакопити та залишити це в секреті.
Ця скарбничка-сейф обладнана спеціальним механізмом, який спрацьовує під час піднесення купюри до купюроприймача та затягує її всередину, поміщаючи в основне відділення скарбнички. У верхній частині є проріз для монет, які збираються в спеціальний лоток і не змішуються з купюрами.
Як і належить справжньому сейфу, ця скарбничка має кодовий замок. Виберіть код, поверніть ручку, і вона відкриється. Якщо ж ви раптом забули закрити двері, скарбничка нагадає звуковим сповіщенням, що дверцята відчинені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Вага | 600 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴
