Годинники пісочні на 10хв дерев'яні, пісок кольоровий 15 * 9см
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Натуральне дерево |
| Матеріал судини | Скло |
| Час вимірювання | 10 хв |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 85 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

