Створить затишне світло в темну пору доби, допоможе вашій дитині затишно спати, не боячись темряви.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 137 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴


