Настільний годинник для дитячої кімнати у вигляді мотоцикла - це відмінний подарунок починаючому мотоперегінник від 3-х років. Працюють від однієї пальчикової батарейки (в комплект не входять). Такі годинники обов'язково сподобаються маленькому чоловікові і допоможуть вам вирішити питання подарунка для дитини на Новий Рік або День Народження, а також підійдуть практично під будь-який інтер'єр кімнати хлопчика. Їх можна розмістити на тумбочці біля ліжка, на комоді або дитячої полиці. Мотоциклітній тематика, стильний дизайн - саме такими мають бути дитячі годинник для хлопчиків.Крім цього, годинник-будильник Мотоцикл допоможе дитині подружитися з часом і привчить до розпорядку дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴

