
Годинник-будильник настільний "Класик" 16*11.5см
360 ₴
- В наявності
+380 (67) 918-74-92
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник-будильник настільний "Класик" 16*11.5см |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
Характеристики
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Діаметр | 105 мм |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
