
Дитячий будильник-єдиноріг Подвійний дзвіночок з підсвічуванням
300 ₴
- В наявності
+380 (67) 918-74-92
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Ідеальний подарунок для дітей--мила форма, підходить для приліжкової тумбочки, столу та декору спальні, а також є ідеальним подарунком на свято, день народження та Різдво | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Овальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Колір циферблату | Білий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
