Ігрове поле - дерев'яний планшет з виступаючими кілочками, розташованими з однаковими проміжками по горизонталі і вертикалі, за які можна чіпляти гумки і таким чином "малювати фігури".
В набір входить: дерев'яна основа з кілочками, гумки, схеми.
Розмір: 22х22 см, 7х7 кнопок.
Матеріал: дерево, гума.
Математичний планшет - це можливість дослідницької діяльності для дитини, сприяння її психосенсомоторному та пізнавальному розвитку, а також розвитку творчих здібностей. А це означає - розвиток дрібної моторики, диференційованого сприйняття, сенсомоторної пам'яті, засвоєння узагальнених знань і способів дії.
Розвиток уяви сприятиме отриманню творчих результатів у всіх видах діяльності і забезпечить повноцінну готовність до шкільного навчання і подальші успіхи в школі.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Дидактические материалы |
| Возраст | От 5-ти лет |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Высота | 40 мм |
- Цена: 220 ₴

