Будильник Ретро Форма Велосипеда Креативний Настільний Годинник Цифровий Старовинний Годинник Велосипед Пластик Вітальня Home Decor Цифровий Годинник
Технічні характеристики:
З 12 легко читаними маркерами з арабськими цифрами.
Дві регульовані ручки ззаду для налаштування часу/будильника.
Стійка основа для зручного розміщення.
Це не просто будильник, а витвір мистецтва, на столі
Тип: Будильник
Джерело живлення: 1 батарея типу АА (не входить в комплект)
Випадки: вітальня, офіс, ванна кімната, кухня, домашній декор тощо
Особливості: Прикраса для дому, Форма велосипеда, Вінтаж, Креатив
Розмір: 22 см x 13 см x 6 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип часов | Настольные |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Индикация времени | Стрелочная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры часов | |
| Ширина | 220 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Высота | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴

